Menu

Wyjazdy Szkoleniowo-Integracyjne ze sztuką w tle

Organizujemy w profesjonalny i oryginalny sposób wyjazdy dla Firm, łączące ze sobą różne aspekty sztuki z elementami integracji i współpracy zespołowej. Mają one za zadanie stworzenie innej niż zawodowa platformy wspólnego spędzania czasu, poznania się w działaniach nietypowych, są elementem budowania pozytywnych relacji między wszystkimi uczestnikami, budowania motywacji do współpracy. Tworzymy warunki do podjęcia działań twórczych opartych na wzajemnej pomocy, wsparciu, tolerancji i koleżeństwie.

Zawsze uważanie wybieramy miejsca, do których zabieramy naszych gości – muszą być zarówno piękne pod względem estetyki regionu, jak i reprezentować najwyższą jakość. Zapewniamy nietypowe i ciekawe atrakcje, spotkania z Artystami, odkrywanie ukrytych talentów, autorskie warsztaty oraz wernisaż prac uczestników w Pawilonie Sztuki, po powrocie z wyjazdu.

Podczas wyjazdu nasi Trenerzy organizują warsztaty twórcze, odpowiadających na konkretne potrzeby i oczekiwania Klienta. Dobieramy indywidualnie pakiet zadań artystycznych dotyczących między innymi budowania zespołu, zarządzania, rozwiązywaniu konfliktów i komunikacji.