Menu

Wesołych Świąt i do zobaczenia w nowym roku 2018!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy na Państwa ręce najserdeczniejsze życzenia pomyślności, radości i spokoju. Niech cały nadchodzący rok 2018 będzie czasem niezwykłych wrażeń, niezapomnianych i cudownych chwil oraz nowych, wspaniałych możliwości.

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim naszym Przyjaciołom, Współpracownikom oraz Partnerom za okazane zaufanie i wsparcie w minionym roku.

W nowym roku 2018 kontynuować będziemy nasze edukacyjne propozycje – spotkania, wykłady i warsztaty – przygotowane specjalnie dla Państwa i z myślą o wszystkich grupach wiekowych – od dzieci po seniorów. Szczególnie gorąco zachęcamy do dołączenia do naszych cowtorkowych spotkań-wykładów z cyklu „Sztuki transferowanie”, podczas których poznajemy kolejne tajemnice renesansowego malarstwa, rzeźby i architektury. Program oraz wszystkie informacje organizacyjne spotkań w 1. półroczu 2018 roku znajdziecie Państwo pod tym LINKIEM

Uprzejmie informujemy również, że na czas przerwy świątecznej tzn. 27-29 grudnia, Fundacja oraz Pawilon Sztuki są zamknięte.

Na zdjęciu: Giorgione, Pokłon pasterzy, 1505-1510, olej na drewnie, 90 x 110 cm,
Galeria Narodowa Sztuki, Waszyngton.

  • Dzieje się ….

  • Kategorie

  • Archiwa