Menu

Targi Mamaville vol 5 – już 12 kwietnia!

12 kwietnia szukajcie nas na Targach Mamaville!!!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe razem z nami!

Na dzieci i rodziców czekają trzy przystanki. Pierwszy – Przemierzymy czas, aby rozwikłać tajemnicę koloru czerwonego. Odpowiemy na pytania: Skąd się wziął? Jak go pozyskiwano? Co oznaczał dawniej, a co symbolizuje obecnie? Z jakimi uczuciami nam się kojarzy? Następnie wykonamy własne malowidła naskalne!
Drugi przystanek – Wraz z Panem Degas będziemy podglądać z ukrycia baletnice oraz weźmiemy udział w wyścigach konnych. Przekonamy się, czy figury baletowe, to łatwa, czy trudna sztuka oraz zgłębimy tajniki fotografii. Tym razem będziemy ozdabiać strój baletnicy!
Trzeci przystanek– Spróbujemy spojrzeć oczami artystów na „zabawę”. Będziemy zatem rzucać dyskiem wraz z greckim sportowcem, puszczać bańki mydlane z Panem Baptiste oraz grać na instrumentach muzycznych wraz z grajkami Makowskiego. Stworzymy również swój własny instrument!

Dodatkowe atrakcje:

  • Konkursy i quizy związane z warsztatami – możecie wygrać URODZINY ARTYSTYCZNE z Fundacją Art Transfer (do 10 osób) oraz nagrody dodatkowe: zniżka 10 % na urodziny, bezpłatne wejście na wydarzenie rodzinne: „Rodzinny Poranek ze Sztuką w tle” organizowany w galerii sztuki nowoczesnej „Pawilon Sztuki” już 25.04!
  • Kącik ekspresji „Czym jest sztuka”- w kąciku będziecie mieć niepowtarzalną okazję, by wyrazić w dowolny sposób czym jest sztuka. Będzie można napisać na wielkiej tablicy swoja definicję lub narysować, wyrazić gestami lub mimiką, zatańczyć oraz co tylko przyjdzie Wam do głowy! My to wszystko zarejestrujemy i stworzymy niezapomnianą relację!

sztuka to....

12 kwietnia

11:00 – 14:00

Domaniewska 37a

screenshotvol5_3

http://www.mamaville.pl/mamaville-targi-vol-5/

  • Dzieje się ….

  • Kategorie

  • Archiwa

  • Zapisz się do naszego newsletter

    Wiadomości bezpośrednio na Twoją skrzynkę!