Menu

Przyjaciele

sun-flower-493951_1280

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Fundacja A.R.T.

Fundacja A.R.T. www.przeciwprzemocy.pl  to projekt, w ramach którego realizowane są działania prewencyjne oraz szeroko rozumianą pomoc ofiarom przemocy. Fundacja prowadzi doradztwo psychologiczne, pedagogiczne i prawne dla osób stykających się z przemocą. Organizuje specjalistyczne szkolenia, warsztaty z zakresu przeciwdziałania przemocy, jak również kompetencji społecznych.

Smaki Miasta

Wyśmienity i zdrowy catering na przyjęcia urodzinowe, wernisaże oraz inne uroczystości.

Mamaville

TARGI
Nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowana do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

5 edycja / 12.04.2015 / Warszawa / Domaniewska 37a

AGED Importer Artykułów Gospodarstwa Domowego

www.aged.com.pl

Sklep plastyczny Tinta

www.tintadlaplastykow.pl

York School of English

www.york.edu.pl

ADD Pracownia Architektoniczna

http://www.addarchitekci.pl/

Osprzęt Jachtowy

Apteka Radosna

www.radosna.pl

Liwona

Wydawnictwo Liwona zajmuje się głównie produkcją materiałów szkoleniowych do nauki jazdy i ich dystrybucją  oraz wydawaniem książeczek dla dzieci i pomocy naukowych.

Healthcare

Praktyka Rodzinna Healthcare – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

La Roche-Posay

Wydawnictwo Siedmioróg

www.siedmiorog.pl

Amaristo

Firma Amaristo  ”powstała ze wspólnej pasji do teatru oraz sztuki kulinarnej”. Zajmuje się cateringiem i prowadzi Bufet Teatru Polonia, kawiarnię Och Cafe przy teatrze Och i Galerię przy Teatrze, która jest kawiarnią połączoną z Galerią Sztuki w budynku Teatru Narodowego.

Fundacja Atelier

Fundacja Atelier została założona w 1991 roku przez Teresę Starzec i Andrzeja Bielawskiego. Celem Fundacji jest prowadzenie i wspieranie edukacji i twórczości plastycznej, tworzenie środowiska umożliwiającego aktywne uczestnictwo w sztuce dzieci, młodzieży i dorosłych. Atelier organizuje naukę rysunku, malarstwa, kompozycji i rzeźby, wykłady z historii sztuki, wystawy, warsztaty twórcze i plenery.

Mówią Wieki

www.mowiawieki.pl

Oficyna wydawnicza „Mówią Wieki”publikuje popularny Magazyn Historyczny „Mówią Wieki”. Opracowują też wiele historycznych dodatków do prasy (min. dla Gazety Wyborczej i Rzeczpospolitej). We współpracy z innymi wydawnictwami wydają albumy, pamiętniki historyczne i podręczniki akademickie, które w dużej mierze są sponsorowane przez Min. Nauki, MEN i Min. Kultury.

Szkoła Językowa i Centrum Egzaminacyjne Lang LTC

www.lang.com.pl

Szkoła Językowa i Centrum Egzaminacyjne Lang LTC istnieje na rynku od ponad 20 lat i prowadzi renomowane szkolenia językowe. Oferuje zajęcia dla młodzieży szkolnej, studentów, dorosłych w tym kursy egzaminacyjne(KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC), biznesowe i konwersacyjne.

LANG specjalizuje się również w szkoleniach dla firm. Organizuje zagraniczne wyjazdy językowe. Prowadzi Biuro Tłumaczeń.

Kolonia na Starej Ochocie

Klubokawiarnia Kolonia na Starej Ochocie to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią na chwilę się zatrzymać.

Espace Francçais

Kursy Francuskiego w Espace Francçais są spotkaniem z żywym językiem, są rozmową po francusku i solidną nauką przy filiżance kawy.Espace, czyli przestrzeń.

Potwierdzeniem jakości nauczania jest przyznany w 2009 roku certyfikat Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych.

Przedszkola Tęczowy Ogród

www.teczowyogrod.com.pl

Przedszkole Baby English Academy

Przedszkole nr 416

Przedszkole Różany Ogródek

Uniwersytet Trzeciego Wieku im. Haliny Szwarc

Izmałkowa Consulting

Kids College