Menu

Firmowe spotkania okazjonalne oraz warsztaty rodzinne dla pracowników firm i instytucji

Zajmujemy się organizacją, zarówno imprez okolicznościowych, jak i pikników artystycznych dla całych rodzin. Mamy bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi, od lat realizujemy program edukacji poprzez sztukę. Zapewnimy dzieciom, jak i ich rodzicom kreatywne i ciekawe atrakcje .

Organizujemy w oryginalny i wyjątkowy sposób wydarzenia, które powinny być w odpowiedni sposób zaakcentowane w naszym życiu. Dokładamy wszelkich starań by zarówno dorośli jak i dzieci, mogli wspólnie spędzić czas w relaksującej i artystycznej atmosferze. Pamiętamy o takich dniach jak: Dzień Matki i Ojca, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Prima Aprilis, Wielkanoc, Boże Narodzenie, pierwszy dzień Wiosny. Doceniamy również święta nietypowe takie jak: dzień kryptologii, dzień pozytywnego myślenia, światowy dzień lasu, dzień żółwia, dzień statystyki czy światowy dzień bicia rekordów.

Dla państwa Firmy możemy zająć się organizacją ważnych wydarzeń, takich jak: Podsumowanie roku, Promocja nowego produktu, Uczczenie sukcesu, Wigilia, Wielkanoc. Należy pamiętać aby w odpowiedni sposób motywować i nagradzać kolejne osiągnięcia państwa Pracowników. My potrafimy zrobić to w interesującej i bogatej w doznania estetyczne formie. 

Zapewniamy wszelkie materiały, zajmujemy się animacjami, przygotowujemy twórcze scenariusze spotkań, z odpowiednimi akcentami tematycznymi, zapraszamy artystów i ludzi związanych ze sztuką.  Oferujemy profesjonalny i wyśmienity catering, a także możliwość skorzystania z porady dietetycznej podczas ustalania menu.