Menu

Karty Podarunkowe ArtSenior

 

 LOGO_ARTsenior

Nigdy nie jest za późno na odkrywanie w sobie pasji oraz nowych umiejętności! Jak pokazuje nasze doświadczenie, połączenie sztuki i edukacji daje nadzwyczajne efekty i ogromne możliwości rozwoju w każdym wieku. Dlatego chcemy odkrywać świat sztuki z seniorami, ponieważ wraz z wiekiem rośnie apetyt na poznawanie.

W 3 prostych krokach spraw niespodziankę najbliższej osobie i zamów kartę podarunkową ArtSenior:

 

 

 

1Z kartą podarunkową ArtSenior odkrywać możemy fascynujący świat sztuki – w ramach cyklu arcyciekawych rozmów, zajęć, spotkań i warsztatów dedykowanych specjalnie seniorom. Wszystkie wydarzenia odbywają się w naszym Pawilonie Sztuki.

SZTUKI TRANSFEROWANIE – cykl wtorkowych spotkań poświęconych sztukom wizualnym. Plan naszych spotkań znajdą Państwo TUTAJ.
MIEJSCE: Pawilon Sztuki, ul. F. Kostrzewskiego 1 / 131
TERMIN: wtorki, godz. 11.00-12.30 
CENA: koszt jednego spotkania to 20 zł

SZTUKA POLSKA WEEKENDOWO – cykl weekendowych spotkań, odbywających się w każdą sobotę, których tematem są źródła, artystyczne niuanse i główne nurty sztuki polskiej od czasów dawnych aż po współczesność.
MIEJSCE: Pawilon Sztuki, ul. F. Kostrzewskiego 1 / 131
TERMIN: soboty, godz. 12.00-13.30
CENA: koszt jednego spotkania to 20 zł

2Wybierz wartość karty podarunkowej ArtSenior. Płatności można dokonać gotówką lub przelewem.                                                                                                                                                                                                                                       

GOTÓWKA – dokonaj płatności bezpośrednio w Pawilonie Sztuki, mieszczącym się przy ul. F. Kostrzewskiego 1/131, 00-768 Warszawa.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM – dokonaj płatności elektronicznej według danych:
Numer rachunku: 51213000042001061123610001 (VOLKSWAGEN BANK)
Odbiorca: Fundacja Art Transfer
Adres: ul. F. Kostrzewskiego 1, 00-768 Warszawa
Tytuł przelewu: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI ART TRANSFER

Po dokonaniu płatności poinformuj nas telefonicznie lub e-mailowo, kto był nadawcą przelewu i jakiej sumy przelew dotyczył. Karty podarunkowe ArtSenior są imienne, dlatego poinformuj nas też, na jakie imię i nazwisko mamy wystawić kartę. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia na swoją skrzynkę e-mailową.
Telefon kontaktowy: 513-525-045
E-mail kontaktowy: j.heller@arttransfer.pl lub e.szachowska@arttransfer.pl

PAYPAL – już wkrótce aktywna będzie możliwość przelewu w systemie PayPal.

3
Czas odebrać swoją kartę! Możesz to zrobić na 3 sposoby: osobiście, elektronicznie lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

OSOBIŚCIE – w Pawilonie Sztuki, mieszczącym się przy ul. F. Kostrzewskiego 1/131, 00-768 Warszawa

ELEKTRONICZNIE – po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymasz e-Kartę Podarunkową ArtSenior. Możesz ją wydrukować i przekazać obdarowanej osobie. Podczas pierwszej wizyty w Pawilonie Sztuki, osoba ta i tak otrzyma naszą oficjalną kartę do ręki!

PRZESYŁKĄ POCZTOWĄ – możemy również podesłać kartę podarunkową ArtSenior w estetycznej kopercie bezpośrednio do osoby, dla której jest przeznaczona. Pamiętaj tylko podać nam jej adres i doliczyć do płatności za kartę koszt przesyłki pocztowej według cennika Poczty Polskiej.

 

Obraz2

Jak korzystać z karty podarunkowej ArtSenior?

Zadzwoń lub napisz i zarezerwuj dogodny dla siebie termin spotkań w Pawilonie Sztuki.
Na zajęcia zabierz swoją kartę ArtSenior.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Fundacja Art Transfer – Pawilon Sztuki
ul.Franciszka Kostrzewskiego 1/131, 00-768 Warszawa (Mokotów)
telefon kontaktowy: 513-525-045
e-mail kontaktowy: j.heller@arttransfer.pl lub e.szachowska@arttransfer.pl

Obraz2

Karta podarunkowa ArtSenior to nasza odpowiedź na potrzebę twórczego i angażującego spędzania czasu przez osoby dojrzałe. Badania diagnozujące sytuację społeczną osób starszych w Polsce wykazują, że proces wykluczenia społecznego rozpoczyna się często nie tylko z powodu trudnej sytuacji materialnej, ale także poprzez marginalizowanie naturalnej potrzeby człowieka – uczenia i poznawania.

Karty podarunkowe ArtSenior mogą być niecodziennym upominkiem dla kogoś wyjątkowego – w rodzinie, sąsiedztwie i w pracy. Może zamiast kolejnego bukietu lub pudełka czekoladek warto pomyśleć o czymś ciekawszym? Okazji do wartościowych i dobrych podarunków nie brakuje.

Karta podarunkowa ArtSenior w prosty sposób aktywizuje osoby dojrzałe do działania i pozytywnie wpływa na ich codzienną perspektywę. Plan spotkań w Pawilonie Sztuki jest bowiem tak skonstruowany, aby dać naszym gościom jak największe pole do poszukiwań i własnych interpretacji.

Nie zapomnij zapoznać się z Regulaminem Karty Podarunkowej ArtSenior!